Переходити на альтернативні види палива закликали заклади освіти Черкащини в ОДА. На цьому наголосила у ході координаційної наради заступниця директора Департаменту освіти облдержадміністрації Оксана Сімушіна, пише “Про Все“.

У 2019-му році, в період децентралізації та переведення освітніх закладів з районної до комунальної власності ОТГ, ситуація з монтажем нових вузлів обліку газу і модемів виявилася складною, – зазначила посадовиця. Через низку причин встановили вузли обліку в котельнях лише 16 закладів освіти, які цього потребували.

За її словами, наразі майже всі освітні заклади підключені до газопостачання. Але Великояблунівська школа у Березняківській ОТГ та Ковалиський і Куцівський НВК у Ротмистрівській ОТГ досі без опалення через відсутність вузлів обліку. Учні цих закладів з 18 до 25 листопада, згідно з розпорядженням органів місцевого самоврядування, перебувають на канікулах.

“Прошу в ОТГ у найкоротші терміни вирішити ці питання. Оскільки саме на місцях персонально відповідають за вчасний початок та організоване проходження опалювального сезону у закладах освіти”, – наголосила Сімушіна.