У Городищі можуть відновити хірургічний корпус лікарні, який обвалився ще 6 років тому. Про це заявила народна депутатка Олена Шуляк, пише сайт “Про все”.

За її словами, в Києві розглянуть можливість відбудови об’єкту.

“Чи поніс хтось відповідальність за цю історію? Ні. Чи справедливим було понести? Звісно. Саме тому, коли парламент прийме в другому читанні наш законопроект 5655 і в Україні реалізується реформа містобудування, об’єкти нарешті не будуть “безликими” відносно своїх архітекторів, підрядників, інженерів технічного нагляду та інших. І надалі всі, хто долучається до спорудження об’єкта — будуть відповідати за якість своєї роботи на адміністративному і кримінальному рівні. А кейс цього медзакладу забрала до Києва, щоб у Городищі нарешті почалися роботи з розбору цього об’єкта та подальшого спорудження нової лікарні”, – пише чиновниця.

Руйнування корпусу відбулося 16 квітня 2016 року. Цегляна стіна провалилася всередину по висоті усіх п’яти поверхів. Зведення почалося ще 1991 року, але не вистачало коштів, роботи припиняли, потім знову відновлювали. Згодом вкрили дахом і 1999 року будівництво законсервували.