Початок поточного тижня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Черкаській області розпочався з проведення спільних тактико-спеціальних навчань із представниками інших силових структур, повідомляє пресслужба відомства.

Співробітники Територіального управління на базі Господарського суду Черкаської області на практиці відточували навички володіння спеціальними засобами та спільно з поліцейськими роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Черкаській області Департаменту патрульної поліції затримували правопорушників і вчилися злагоджено діяти згідно з легендами навчань.

blank

Начальник Територіального управління полковник Служби судової охорони у Черкаській області Анатолій Харенко та заступник начальника Територіального управління підполковник Служби судової охорони Юрій Бас провели інструктаж та звернули увагу, що в таких ситуаціях надзвичайно важливим є скоординованість дій всіх служб, які відповідають за безпеку громадян.

Із суворим дотриманням протиепідемічних заходів на практиці були відпрацьовані різноманітні ситуаційні завдання щодо припинення групових порушень громадського порядку в суді та прилеглій території, супроводу судді безпосередньо в приміщені судової установи під час розгляду резонансних засідань. Також всі учасники навчань пропрацювали тактику з попередження агресивних дій з боку учасників судового процесу шляхом проведення ефективної комунікації з ними та удосконалили порядок взаємодії в разі виникнення інших нештатних ситуацій.

blank

«Такі спільні навчання формують у співробітників Служби не тільки професійні, а й морально-психологічні якості такі як сміливість, рішучість, ініціативність, наполегливість та психічну стійкість, виховують організованість та взаємодопомогу, удосконалюють індивідуальну майстерність з виконання службових і спеціальних завдань, а також розвивають витривалість, силу, швидкість та спритність, що в комплексі допомагає ефективно виконувати завдання із забезпечення безпеки органів та установ судової влади», – прокоментував  начальник Територіального управління Анатолій Харенко.

blank

Тактико-спеціальні навчання на Черкащині триватимуть і надалі і охоплять усі без винятку судові установи, що перебувають під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області.