blank

Станом на 13 жовтня на стаціонарному лікуванні залишається 4 постраждалі особи (з них 1 – дитина). Про це повідомили у пресслужбі Канівської міської ради.

З п’ятниці тривають роботи з обстеження пошкоджених будинків та ліквідації наслідків руйнувань.

За інформацією відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення на сьогодні 80% ушкоджених вікон було закрито плівкою, ОСБ-плитами.

– Працюємо наразі з благодійними фондами та міжнародними організаціями щодо оперативного вирішення проблеми із встановлення вікон, отримання матеріальної допомоги тощо, –  зазначив начальник відділу Вячеслав Канівець. – Разом з тим, є квартири, де наразі ніхто не проживає, і туди неможливо потрапити. Це створює проблему як для обстеження та ліквідації наслідків, так і подальшого запуску опалення в ці будинки.

Нагадаємо, у ніч та вранці 10 жовтня Канів зазнав багатогодинного ракетно-дронового обстрілу. Вибуховою хвилею було пошкоджено житлові багатоповерхівки, дитячий садок, школа. Загалом розбито близько 2,5 тис. вікон, дверей та балконних конструкцій, в багатоповерхівках пошкоджено ліфти.