Громада завершила ремонт центрального Будинку культури. Усі роботи проводили силами колективу, а матеріали для ремонту придбала сільська рада.

– Кімната для занять гуртків, фоє, танцювальний зал – усе це уже багато років не знало  ремонту. Кімната для гурткової роботи взагалі використовувалась як технічна, там зберігався різний інвентар для прибирання. Фасад, коридор до сцени, кімната для занять  із дітьми, зал для проведення конференцій – ми оновили. У планах на наступний рік – встановити нові вікна у бібліотеці, фоє та хореографічній залі, – розповідає директор Центру культури і дозвілля  Мокрокалигірської громади Тетяна Говрас.

За її словами, наразі хочуть залучити професійного хореографа для відкриття танцювальної студії, також планують влаштовувати дискотеки для молоді.

В оновлених стінах кімнати гурткової роботи за новими меблями гуртківці займатимуться декоративно-прикладним мистецтвом. Молодь тут проводитиме своє дозвілля, а люди старшого віку гратимуть  в різні настільні ігри. Крім гуртків  в оновленому БК проводитиме репетиції молодіжний фольклорний колектив “Світанок”.

Загалом, громада утримує чотири Будинки культури і, крім ремонтів, уже придбала для  кожного із них  музичне обладнання.

– Це важливо, адже до карантину щомісяця ми проводили до 5-и культурних і мистецьких подій для  жителів громади. Наступним етапом ми плануємо розпочати  ремонт Ярошівського будинку культури, який лише нещодавно став повноцінною власністю громади – там уже проведено поточний ремонт даху і стелі у глядацькій залі, – додає Тетяна Говрас.