У Монастирищі один з активістів звернув увагу, що зник демонтований пам’ятник Леніна, який був з цінного матеріалу і міг би послужити наповненням бюджету громаді. Проте в міській раді роз’яснили ситуацію і надали фото на підтвердження, пише «Прочерк».

«Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» передача і прийом рухомого і нерухомого комунального майна здійснюється за рішенням сесії міської ради. На міського голову покладена відповідальність за збереження майна, і йому вирішувати, як і в якій формі його зберігати. В зв’язку з певними обставинами, міським головою Олександром Тищенком було прийняте рішення про зміну місцезнаходження демонтованого пам’ятника Леніну. Подальша доля металу, який було демонтованого із спорткомплексу, як і постаменту буде вирішена депутатами міської ради», – йдеться в повідомленні.

Інформацію активістів про «зникнення» постаменту в міськраді назвали передвиборчою.

«Памятник лежав на території Монастирищенського ЖКГ, виробничого управління. Його забрали .як у 2014 році скинули, і поклали. Потім він там став заважати і його перевезли в інше місце. Враховуючи, що велика бронзова скульптура, то її накрили дерев’яною конструкцією. Щоб Ленін не дуже потрапляв на очі. Метал охороняється. Скульптура не продана куди-небудь, адже таким майном можуть розпоряджатися депутати», – зазначили в міськраді.