У Головному центрі підготовки особового складу завершились дводенні заняття щодо захисту проїзних документів та виявлення в них ознак підробок, які проводили співробітники Головного експертно-криміналістичного центру. У навчанні взяли участь військовослужбовці, які пройшли відбір у рамках проекту «Нове обличчя кордону».

Під час підготовчого курсу військовослужбовці мали змогу підвищити рівень своїх спеціальних знань та вдосконалити практичні навички з виявлення фальсифікованих документів. Основна увага приділялася вивченню передових європейських практик щодо розпізнавання різних ознак підробок у сучасних паспортних документах.

Усього в рамках чергового курсу підготовки пройшли навчання 25 інспекторів прикордонної служби Луганського, Львівського, Чопського прикордонних загонів, ОКПП «Київ» та Кінологічного навчального центру.

Подібні заняття у навчальному закладі проводяться вже втретє у цьому році. Крім того, інструктори залучаються на постійній основі до проведення навчально-методичних зборів, які щорічно організовуються Адміністрацією Держприкордонслужби, а також курсів підвищення кваліфікації з питань захисту документів, які проводяться за окремою навчальною програмою, розробленою у Головному експертно-криміналістичному центрі.