У понеділок, 14 жовтня, у Подільському, серед згарища, знайшли обгоріле тіло Анатолія П. Днями подільчани провели його в останню путь. Пише інтернет-видання zoloto.city.

Одинадцятого серпня чоловіку виповнилося 54 роки. Попрощатися з хорошою людиною, майстром на всі руки, зібралося чимало людей. Такої численної похоронної процесії у Подільському, за словами голови села Артема Кухаренка, давно не пам’ятають. Їхали з довколишніх сіл, навіть з Драбівців, звідки Анатолій був родом. Йшли родичі, друзі, знайомі, куми – всі, хто шанував його за його золоті руки, бо розбирався і в електриці, і в зварювальних роботах, і взагалі був хорошою, хазяйновитою, безвідмовною людиною. Попрощатися з хорошою людиною, майстром на всі руки, зібралося чимало людей.

У день Святої Покрови Анатолій заходився спалювати стебла вимолоченої на ділянці кукурудзи. Вогонь жваво зжирав сухе листя та шамушиння. Йому підігравав і поривчастий вітер. Він роздмухав вогонь і на сусідські ділянки. Чоловіка охопила паніка, що він завдасть збитку людям, знищить на їхніх наділах ще не вимолочений врожай. Він почав самотужки боротися зі стихією, яка швидко поширювалася. Та сили були нерівними…

Лише через добу рідні кинулися шукати батька. Його обгоріле тіло знайшли серед згарища.

– Ймовірно, чоловік отруївся димом і втратив свідомість, – розповів сільський голова, – а потім ще й вогонь вершив свою чорну справу.

За словами в. о. начальника Золотоніського відділу поліції Олександра Матвієнка, смерть особи настала у результаті серцевого нападу, про що свідчить висновок медиків. Цей нещасний випадок міг трапитися будь-де, а так сталося, що під час спалювання рослинних решток.