Першого вересня у селі Набутів Корсунь-Шевченківського району відкриють амбулаторію загальної практики сімейної медицини, повідомляє “UA: Черкаси“.
Зі слів голови Набутівської громади Олега Малюги, нова амбулаторія обслуговуватиме 6 тисяч 500 осіб. В установі працюватиме три сімейних лікаря. Один із них Валентин Камінський. Він закінчив Запорізький державний медичний університет і за розподілом потрапив до цієї амбулаторії.


КОМЕНТАРІ