У Розсохуватці Катеринопільської громади причепурили центр, навели порядок біля обелісків та на кладовищі. Про це пише видання “Вісті Черкащини“.


Так у сквері з’явилася чудова зона відпочинку з живописними клумбами, викладеними стежинами, елементами декору і навіть невеличким ставочком з іграшковими качечками.

«Це стало можливим завдяки нашій трудівниці, мамі 4 дітей, Олені Романцевич, яку ми оформили по договору працювати в галузі благоустрою. Олена виявилась не лише працьовитою та відповідальною, а ще й креативною. Крім того, вміє організувати людей при потребі, та й діти їй допомагають. Мене, буває, просять щось їм дістати чи привезти. А так все самі вигадують, роблять. Хтось скати привезе. Хтось камінців. Хтось грішми на матеріал допоможе. Гарно зробили, аби тільки ніхто не нашкодив», – каже староста села Сергій Москаленко.

«Ідеї мої, кошти на різні задуми здавали люди. Вони ж і допомагають. Найбільше Алла Притула, діти. Але це ще не все, що задумала, робота не закінчена, ще будиночок треба зробити, криничку і місточок», – ділиться планами Олена.

Як бачимо, процес благоустрою Розсохуватки в надійних жіночих руках. Тож іншим селам можна лише по-доброму позаздрити, а краще – перейняти досвід.