Забезпечення комфортних умов для працівників – запорука їх ефективної діяльності. Саме такого принципу дотримується керівництво Лисянського лісгоспу. Тож тут постійно проводиться робота із поліпшення умов праці для лісівничого колективу.

Так, нещодавно завершили поточний ремонт Шевченківського лісництва, яке  було збудоване ще чотири десятиліття тому, останній раз ремонтні роботи в адмінбудівлі проводилися ще в 2000 році. Нині ж лісівники повністю провели модернізацію контори – оздобили приміщення ззовні, з метою енергоефективності встановили металопластикові вікна. Замінили стару електричну проводку, зробили сучасний ремонт у кабінетах, придбали нові меблі,  встановили усі необхідні зручності, обладнали нові інформаційні стенди. Окрім цього, поновили надвірні споруди та провели озеленення території.

Заздалегідь потурбувалися тут і про новий опалювальний сезон, адже система опалення, що була встановлена у лісництві кілька десятків років тому, втратила свою ефективність і вже давно потребувала заміни – тож встановили новий сучасний твердопаливний котел.

«Важлива задача для нас – забезпечити належні умови праці у всіх лісництвах, адже вимагаючи якісних результатів роботи, перш за все, ми маємо створити комфорт та усі необхідні зручності для працівників. Тож упродовж останніх двох років ми активно рухалися в цьому напрямку та будемо продовжувати працювати в такому руслі, аби й надалі створювати зручні умови для працівників у всіх структурних підрозділах підприємства», – говорить директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.