Навчання із застосуванням інтерактивних технологій тепер стане можливим ще у кількох школах Тальнівської громади. Днями у Мошурівську ЗОШ, Майданецьку ЗОШ та Тальнівську ЗОШ №3 завезли мультимедійне обладнання для лінгафонних кабінетів. Також його мають встановити і в Кобринівській НВК. За словами начальниці відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської ОТГ Раїси Карман, обладнання закупили для тих шкіл, у яких навчається найбільше дітей у громаді. Про це розповідає видання “Вісті Черкащини“.

За її словами, це стало можливо за підтримки міського голови Василя Сідька, депутатського корпусу, бюджетної комісії та її голови Анни Новицької.

Вона додала, що у відділу освіти молоді та спорту були залишки освітньої субвенції, за які вони і провели торги по закупівлі трьох лінгафонних кабінетів (кожен із них вартістю 329 тис. 800 грн) та одного лінгафонного кабінету вартістю 299 тис. 900 грн. Як пояснила Карман, вони абсолютно ідентичні, просто торги відбувалися за різними лотами та в різний час: коли було більше, бажаючих брати участь, ціна була меншою і навпаки. Також на залишки освітньої субвенції були закуплені 4 мультимедійні панелі, 24 ноутбуки, 20 принтерів.

– У кінці року цю субвенцію забрали у держбюджет та обіцяли повернути частину коштів, щоб оплатити ці закупки, а іншу частину – нам повернули із місцевого бюджету, – додала Раїса Карман.

– Для нас це була дуже приємна новина. Нам завезли 10 новеньких ноутбуків з навушниками для учнів та ще 1 для вчителя. Також інтерактивну дошку та мультимедійний проєктор. Ми дуже вдячні нашому відділу освіти та його керівнику за це, адже у лінгафонному кабінеті ми зможемо із учнями якнайкраще освоювати іноземні мови, – розповіла нашим журналістам директорка Майданецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Таміла Зелінська.

Раїса Михайлівна додала, що вручити сертифікати про відкриття лінгафонних кабінетів планують директорам шкіл 1 червня у Міжнародний день захисту дітей. Разом із тим, для інших навчальних закладів теж готують подарунки.

Зазначимо, що такі лінгафонні кабінети уже встановлені у Кривоколінському НВК, Тальнівській ЗОШ № 2 та Тальнівському НВК.