Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення, щодо заборони використання гучної музики та піротехніки на території Шполянської міської територіальної громади на період воєнного стану. Про це повідомив голова Шполянської ТГ Сергій Кравченко.

blank
Дане рішення передбачає: дотримуватись тиші в громадських місцях та заборонити застосування салютів, феєрверків, інших піротехнічних засобів, гучного співу, трансляції розважальної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури, користування іншими гучномовними установками.

“Салюти у воєнний час є неприпустимим, адже через їхню схожість зі звуками вибухів, особливо враховуючи частоту повітряних тривог та ймовірність ракетного обстрілу міст це завдає шкоду психологічному здоров’ю нашим мешканцям. Щодо трансляції розважальної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури.Заборонити святкування неможливо, але гучні свята недоречні. Ми повинні пам’ятати, що в країні триває повномасштабна війна, від якої кожного дня страждає цивільне населення, гинуть наші Герої. Ця війна стосується кожного, іншого варіанту немає.” – зазначив Кравченко.