“У міському штабі “Слуги народу” недавно заявили, що нові незаплямовані люди втратили свою актуальність і час повертатися до “крєпких хазяйствєнніків”. Плюс до цього я виявив “квоти нардепів” у списках СН і решту всього того, що ми так “любимо”. Тому на сьогодні перемовини із СН призупинено”, – заявив черкаський IT-підприємець Віктор Євпак, але наголосив, що його плани йти на вибори незмінні, цитує “Прочерк“.

Нагадаємо, Євпак вже неодноразово заявляв, що хоче балотуватися на посаду мера Черкас.

blank

Між тим, є також інформація, що можливою кандидатурою від “Слуги народу” на посаду черкаського мера може стати народний депутат від 197-го округу Олександр Скічко. Кажуть, що посланці від цього нардепа вже зондують міський політичний ґрунт на предмет «рейтинговості» свого боса. До того ж, «Слуги» не хочуть витрачати кошти на загальну виборчу кампанію в області, а у випадку із Скічком за них це може зробити його тесть, відомий в країні мільярдер Леонід Юрушев.

Тож, слід гадати, що на разі гроші Скічка перемагають, тому Євпакові просто вказали на двері. Адже, швидше за все, Євпак готовий був фінансувати лише власну виборчу компанію в місті. Більше того, імовірно, сподівався на партійну підтримку в цьому питанні.