Смілянський міськрайонний та Кам’янський районний суди сьогодні стали базою для проведення спільних тактико-спеціальних навчань співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області та поліцейських Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Про це повідомляє пресслужба Територіального управління Служби судової охорони.

Умови та ситуаційні завдання навчання були максимально наближені до реальних. Зокрема, були змодельовані спроби силового проникнення натовпу обурених та агресивно налаштованих громадян до судової установи, масові заворушення, прояв неповаги до суду, а також створення загрози для судді та учасників судового процесу в залі судового засідання. З особливою точністю були відпрацьовані тактичні прийоми блокування та видалення із зали судового засідання порушників громадського порядку.

blank

Співробітники Територіального управління та поліцейські оперативно зреагували та діяли як єдине ціле задля забезпечення порядку в судовій установі та припинення масових заворушень.

«Ми навчаємо наших співробітників впевненості, злагодженості, рішучості та швидкості прийняття рішень щодо забезпечення безпечного проведення судових засідань, вжиття заходів з припинення проявів неповаги до суду, реагування на протиправні дії по відношенню до суддів, працівників суду, відвідувачів та учасників судового процесу», – відзначає начальник Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області полковник Служби Судової охорони Анатолій Харенко.

blank

Проведення інструктажу та відпрацювання ряду сценаріїв розвитку можливих подій пройшли на території та в приміщенні судових установ із суворим дотриманням протиепідемічних заходів.