В Смілі під час засідання виконкому порушили питання збільшення кількості гральних закладів у місті. Пише інтернет-видання Сміла.UA.

blank

«Ми даємо підприємцеві дозвіл на оренду приміщення для торгівлі продуктами. А через два дні бачимо, що там утворюється точка із гральними автоматами. Містом не можливо спокійно пройти – всюди блимають вивіски «Лотерея», «Грайте тут». Всі автобусні зупинки перетворилися у гральні автомати і ломбарди. Люди бояться залишатись на зупинках, тому що там скупчуються гравці та наркомани. Якщо ми через виконком не наведемо порядок у цьому питанні, то толку у місті не буде. Треба, щоб наші спеціалісти перевірили дозволи на діяльність і законність закладів із гральним бізнесом», – сказав секретар міської ради Віктор Федоренко.

На виконкомі відразу ж дали доручення відділу торгівлі перевірити у підприємців, які створили ігрові заклади, цільове використання та наявність дозволів на торгівлю.

Члени виконкому цікавились, яку роботу у цьому напрямку проводить поліція. Очевидно, ніяку.

Із сумом констатували, що зараз розвиток нашого міста – це розширення кількості ломбардів, ігрових автоматів, ритуальних послуг, секондхендів та аптек. Повна деградація… Нічого хорошого не робиться і не відкривається для розвитку молоді.