24-го січня, у Смілі вручили перший у цьому році ордер на державне житло. Першу квартиру отримав учасник АТО Анатолій Степанович Дядюш. Він стояв у квартирній черзі з 2016 року в списку учасників АТО під №1 (для поліпшення житлових умов), пише Сміла.UA.

Ордер на державне житло урочисто вручив міський голова Олексій Цибко. Голова побажав Анатолієві Дядюшеві та його родині щастя, добробуту та миру у новій квартирі.

КОМЕНТАРІ