До 1 червня міський голова Сміли  Сергій Ананко обіцяє, що завершать благоустрій та осучаснення центрального міського пляжу. Вже спланована піщана зона, встановлені дерев’яні накриття. Викладена більша частина доріжки під пагорбом тротуарною плиткою. Про це пише сайт Сміла.UA.

Далі будуть встановлені лавки, опори під зовнішнє освітлення цієї зони відпочинку, роздягальні. Також міський голова уточнив – буде обладнаний і волейбольний майданчик.

Сміляни під час прямого ефіру Сергія Ананка висловили захоплення такими змінами на центральному пляжі і звертались із проханням навести лад і на пляжі Графського озера. Мер пообіцяв, що незабаром комунальники там покосять траву і мінімально поприбирають. Щодо пропозиції смілян організувати там толоку Сергій Ананко чітко сказав – більше ініціювати суботники він не буде. Приклад прибирання скверу на Богдана показав – лише одиниці місцевих жителів приєднались до процесу. Тож тепер будуть відгукуватись лише на ініціативи самих смілян. В таких випадках готові допомагати і своїми силами, і залучати комунальну техніку.