На засіданні Ради Оборони Тальнівської міської ради було прийнято рішення про підтримку військово-патріотичного табору «Сокіл», який функціонує на території нашої громади. Про це пише видання «Вісті Черкащини».

«Сокіл» є важливим осередком патріотичного виховання молоді. Табір спрямований на формування у підростаючого покоління патріотичних цінностей, навичок самозахисту та поводження в екстремальних умовах. Організаторами табору є: Тальнівська спілка ветеранів АТО ООС, спілка ветеранів Афганістану та ГО «Гайдамаки».

Програма табору включає військову підготовку, фізичні тренування, заняття з тактики та стратегії, а також лекції з історії України та національної культури.

12 тис. грн виділені міською радою спрямують на забезпечення належного харчування та інших необхідних для функціонування табору речей.

Батьки дітей, які вже брали участь у таборі, висловили вдячність за підтримку важливого проєкту.

–Мій син минулого року відвідав табір «Сокіл» і повернувся додому з новим знаннями та навичками. Дуже радію, що міська рада підтримує патріотичне виховання молоді, – ділиться своїми враженнями одна з матусь.

Міський голова Василь Сідько зазначає, що підтримка подібних ініціатив є частиною загальної стратегії розвитку молодіжної політики нашої громади. Планується подальша підтримка різноманітних патріотичних і освітніх проектів, спрямованих на виховання свідомого і відповідального покоління, розвитку суспільства та підтримки національної ідеї.