У центрі Тального, по вулиці Соборній біля магазину «Шедевр», розпочали роботи зі встановлення сучасної автобусної зупинки. Мешканці міста почали активно обговорювати в соціальних мережах демонтаж попередньої зупинки з негативними коментарями. Про це пише видання “Вісті Черкащини”.

– Роботи проводять з метою створення комфортних умов для посадки та висадки пасажирів, які користуються послугами громадського транспорту. Так, між КП «Тальне Сервіс» та ТОВ «Саботін Трейд» (торгова марка «Кулиничі» хлібзавод) укладено договір щодо пайової участі в утримані об’єкта благоустрою. Нова зупинка буде встановлена із тимчасовою спорудою – торгівельним-павільйоном у якому будуть реалізовуватись вироби торгівельної марки «Кулиничі». Будівництво проводиться за рахунок фінансування ТОВ «Саботін Трейд», роботи виконують працівники КП «Тальне Сервіс», – розповідає міський голова Василь Сідько.

Начальник КП «Тальне Сервіс» Віталій Марченко запевняє, що конструкція з навісом та лавами буде зроблена з якісних матеріалів. Тепер затишний павільйон захищатиме пасажирів від вітру та дощу і зробить набагато комфортнішим очікування громадського транспорту. Роботи планують закінчити на наступному тижні. Днями розпочали роботи над створенням фундаменту.

Міська рада повідомляє, що від 13 березня 2023 року, у зв’язку із проведенням ремонту тротуарного покриття у центрі м. Тальне по вул. Соборній, автобусну зупинку біля магазину «Шедевр» буде тимчасово перенесено у визначене місце біля Петропавлівського храму, де буде встановлено відповідний знак зупинки громадського транспорту. По завершенню ремонтних робіт автобусна зупинка буде відновлена у звичному місці.