За оперативною інформацією Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, лише за останні три доби у Золотоноші виявлено вісім нових випадків коронавірусу. Поряд з цим, до тих, хто здолав недугу, а це 31 людина, додалося ще двоє. З початку карантину загальна кількість лабораторно підтверджених випадків по місту складає 58. Пише інтернет-видання zoloto.city.


Наразі на самоізоляції перебувають 23 людини із легкими симптомами і двоє – лікуються в інфекційному відділенні Золотоніської районної багатопрофільної лікарні. Як стверджують у Центрі, наразі стан здоров’я пацієнтів, які проходять лікування у стаціонарі, покращується.

Серед останніх хворих, на жаль, є двоє школярів. Спочатку діти мали ознаки застуди, а коли взяли мазки, то виявили коронавірусну хворобу. У первинці додають, що у сім’ях, в яких захворіли діти, інфікованими є батьки. Згідно з карантинними вимогами, клас, де виявили дітей з COVID-19, йде на самоізоляцію. Золотоніське лабораторне відділення Черкаського обласного лабораторного центру тим часом виявляє, з ким контактували діти. Як кажуть у Золотоніському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги, медики обстежують весь клас і тримають постійний зв’язок чи то з учителем, чи з медсестрою школи, аби слідкувати щодня за станом здоров’я дітей.

Щодо ПЛР-досліджень, то з початку вересня їх проведено 300. І це ще не кінець місяця.

У серпні їх було зроблено 301. Збільшується кількість обстежень, і зростає кількість хворих. Медики проводять дослідження контактних осіб. До того ж, через різкий перепад температури, коли організм ще не адаптувався до прохолодних ранків і вечорів, додаються ще й сезонні респіраторні інфекції.