З 1-го травня у Золотоноші оголосили про початок щорічного огляду-конкурсу на кращий благоустрій житлового сектору Золотоноші у номінаціях: «Кращий благоустрій приватної садиби» та «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків.

“Шановні дбайливі і працьовиті господарі! Якщо у вас краса й порядок у домі, на подвір’ї, прилеглій до обійстя території, якщо ви – прихильник ландшафтного дизайну і творчо підходите до облаштування власних будинків та клумб біля них, то, як кажуть: ми йдемо до вас. Іншими словами, спішимо повідомити усім золотонісцям, – а у нашому місті справжніх господарів немало, – що огляд-конкурс на кращий благоустрій розпочато”, – йдеться в повідомленні міськради.

Дім та подвір’я, які у підсумку можуть претендувати на титул «найкращих», повинні відповідати таким вимогам: чистота, ошатність, порядок, задовільний архітектурний та санітарний стани, озеленення, оригінальність архітектурних елементів будівлі, огорож, квітників і загалом естетика та своєрідність в оформленні усієї прибудинкової «інфраструктури».

На переможців конкурсу, яких визначить конкурсна комісія, чекають призи і грамоти. Нагородження кращих з кращих господарів планується провести на міських урочистостях з нагоди Дня міста.

Пропозиції надавати управлінню житлово-комунального господарства за адресою: вул. Садовий проїзд, 8, каб. №2, бажано з фотокартками.

За повідомленням прес-центру Золотоніської міськради.