Через неймовірне збільшення автомобілів як у мегаполісах, так і в провінційних містечках, великою проблемою стали місця їхніх стоянок. Незручності з цього приводу відчули і жителі Золотоноші. Пише інтернет-видання zoloto.city.

Деякі водії, попри встановлені знаки, паркуються у зоні їхньої дії. Найбільше таких порушників у центрі міста, біля супермаркетів. Боротися з такими водіями взялися службовці управління ЖКГ Золотоніського міськвиконкому разом з правоохоронцями місцевого відділу поліції.

За словами завідувача сектору з паркування Олександра Городинця, у цьому плані вже досягнуто певних результатів. Насамперед, підприємці-власники магазинчиків перестали виставляти бар’єрні фішки біля своїх закладів.

Неабияка допомога інспекторам і від лазерного вимірювача відстані. Електронний пристрій невблаганно фіксує відстань від залишеного авто до переходу, і жоден автомобіліст не береться оскаржувати німі зафіксовані цифри.

Одначе, як передбачає законодавство, якщо сплата здійснюється впродовж перших десяти днів (діє так звана «акція»), то сума буде наполовину меншою від призначеної.

З початку липня працівники управління ЖКГ притягнули до адміністративної відповідальності 35 порушників. Вони мають сплатити більше 10 тисяч гривень штрафів. Поки що надійшло близько 3 тис. грн. У своїх діях інспектори керуються відповідно до ч. 1 ст. 122 КУпАП. За паркування в зоні дії знаків 3.34 або 3.35 «Стоянка/зупинка заборонена» водіям доводиться платити 255 гривень, а за зупинку чи стоянку, яка створює перешкоду дорожньому руху, – 510 гривень. Це передбачено ч.3 ст. 122 КУпАП. У таких випадках можуть навіть евакуювати транспортний засіб.

Робота у цьому напрямку триватиме. Тож, водіям варто більше уваги звертати на дорожні знаки при паркуванні.