Офіційного купального сезону в Звенигородці та й у всій громаді нинішнього року не буде. Таке рішення прийняли цього тижня на робочій нараді у міського голови. Інформує пресслужба міськради.
Головний аспект проблеми, на чому акцентував увагу міський голова Олександр Саєнко, – це питання безпеки, особливо в умовах загострення протистояння на сході й півдні України і непередбачуваності дій ворога.
Жителям Звенигородської громади, радимо утриматися від перебування в місцях відпочинку біля водойм та й взагалі не влаштовувати скупчення людей на відкритій місцевості. Адже, під час оголошення тривоги, там немає куди сховатися від небезпеки з повітря.
Отож, місця відпочинку на Тікичі у Звенигородці та прилеглі території комунальні служби й працівники міської ради, як й інші місця громадської присутності в місті, повикошували та привели до ладу, але можливості до розваг буде обмежено.
КОМЕНТАРІ
залу...ний і зелу...а два вилупки!
“Нові безпекові альянси як альтернатива світовому порядку диктатур…” – Валерій Залужний · 1 week ago
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 2 weeks ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 2 weeks ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 3 weeks ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 3 weeks ago
Ё...ый карась.
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
Коли людям дозволять встановлювати автономне опалення?????
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
Ти, мудило, зарплату собі зменши, тоді і тарифи на попередньому рівні залишаться
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
а на фронті не хочешь половить ?
Скічко приїхав на Черкащину, аби порибалити з дітьми · 1 month ago
Приспати разом з шавкою.
На Черкащині собака покусав дитину, поки хазяїн тварини пив вино на лавці · 1 month ago
1600 родин? Тому дам, тому не дам? Комусь квартира, а комусь дуля з маком? Знову дерибан і хабарі? Доки буде цей совок? Маєте гроші - дайте усім інвалідам порівну. Скільки можна з них знущатися?
Ветеранам виділяють по 2,5 млн грн на купівлю власного житла · 1 month ago