Влада Звенигородки разом із небайдужими містянами почали очищувати Гнилий Тікич негашеним вапном. Про це повідомляє видання “Вісті Черкащини“.

Аномально жаркі погодні умови цьогорічного літа призвели до масового цвітіння води на водоймах України. В тому числі й річки Гнилий Тікич, яка є основною водною артерією району та джерелом водопостачання для багатотисячного міста Звенигородка. Через підвищену температуру води та недостатність у ній кисню розпочалася загибель риби.

Після проведення обстеження водоймища посадовими особами виконавчого комітету Звенигородської міської ради було прийнято рішення про термінові заходи по проведенню його оздоровлення. Закуплено 2 тони сухого негашеного вапна і 30 липня силами працівників виконавчого комітету та небайдужих жителів міста проведено внесення вапна з дотримання вимог технологічності, рівномірно на площі близько 10 га в акваторії водозабору та міського пляжу. Навіть уже через незначний період часу, після внесення вапна, було візуально відмічено покращення прозорості води та зменшення неприємного запаху.

В планах виконавчого комітету Звенигородської міської ради проведення і надалі комплексних заходів по екологічному оздоровленню водоймища р. Гнилий Тікич для підвищення якості води.