На Черкащині потужний спалах захворюваності вірусом COVID-19. Сьогодні область посідає 4 місце в Україні за кількістю випадків коронавірусу. Задля дотримання громадського порядку під час встановленого карантину Канівський міський голова Ігор Ренькас звернувся до правоохоронних органів, громадських формувань з охорони громадського порядку та учасників АТО/ООС з проханням патрулювати вулиці Канева. Його підтримали Центр допомоги учасникам АТО і спілка учасників АТО “Нескорені”. Спільно з представниками Канівського відділення поліції атовці вийшли на вулиці міста, де проводять рейди, роз’яснюючи перехожим правила карантину.

Нагадаємо, з огляду на те, що щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10% Кабінет Міністрів України планує запровадити більш жорсткі вимоги щодо карантину, а саме – під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:

– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

– переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

За інформацією Канівської міськради