Критично мислити, висловлювати власну думку, удосконалювати ораторську майстерність вчать учнів Черкаської школи №6. Як розповіла Суспільному організаторка заходу та голова громадської організації „Лідер нового покоління“ Марина Гаркава, такі вміння допоможуть школярам з пошуком роботи та свого місця у житті.

Голова громадської організації „Лідер нового покоління“ Марина Гаркава розповіла десятикласникам Черкаської школи № 6 про лідерство та вчитиме ораторським здібностям.

“Учні прокачують основи ораторської майстерності. Вчаться критично мислити і розкладати свої думки по щаблям. Це практика, тому, що діти теорію дуже погано сприймають. тож ми на практиці третируємо іхні лідерську, ораторські та громадські якості”.

Шкільна психологиня Тетяна Піддубна розповіла, чому старшокласникам важливо розвивати впевненість в собі:

“Вчать більш ініціативних учнів бути активними. А не ініціативних вчать бути лідером. Не всі діти приймають ініціативу, не всі діти ініціативні. А такі тренінги допомагають розкритися”.

Директор школи Андрій Горай зауважив, проведення тренінгів у власному закладі підримує.

За словами Марини Гаркавої, в цьому закладі тренінг відбудеться і для одинадцятикласників. У планах громадської організації проводити такі заходи у школах міста та області.