Після оприлюднення інформації про те, що у Смілі більше тисячі відкритих люків, у якій заступник міського голови Олег Черненко наголосив, що керівництво Укртелекому слабо реагує на прохання міської влади передивитись свої колодязі, коментар «Сміла.ua» надала прес-служба цього відомства.


«Станом на 1 квітня у Смілі на обліку Укртелекому 953 телекомунікаційні колодязі.

Компанія робить все можливе для того, щоб запобігти посяганням на власне майно, заварюючи кришки люків колодязів, накриваючи їх бетонними плитами, але навіть такі радикальні дії не гарантують стовідсотковий захист від крадіжок. Як приклад, 5 березня вандали викрали заварений люк, вирвавши не лише кришку, але й горловину люка. І схоже та те, що це було зроблено за допомогою спецтехніки. Наразі цей люк заварений.

На жаль, саме зловмисні пошкодження та крадіжки майна Укртелекому, зокрема люків, є причиною відкритих колодязів у місті. Оператор направляє відповідні заяви до правоохоронних органів та зробить все можливе, щоб швидко закрити колодязі», – наголошують в Укртелекомі і закликають смілян інформувати компанію про виявлені відкриті колодязі, відсутні люки для швидшого усунення проблеми.