11-14 жовтня у Білій Церкві відбулася велогонка пам’яті Генсекретаря Національного Олімпійського комітету України, Міжнародного комісара UCI, Призидента Федерації велоспорту України Бориса Башенка. Умань на змаганнях представляв Михайло Бліхарський.

Як повідомляє сайт «04744.info», багатоденна велогонка проходила у чотири етапи, за результатами яких визначався переможець. У першому етапі студент другого курсу факультету фізичного виховання УДПУ Михайло Бліхарський зайняв п’яте місце. На другому етапі спортсмен здобув впевнену перемогу. На третьому етапі велосипедист став третім, на четвертому ― другим.

«За підсумками чотирьох етапів наш спортсмен зайняв ІІ місце та був нагороджений срібною медаллю», ― зазначили на факультеті фізичного виховання УДПУ.

Нещодавно спортсмен повернувся з осіннього Чемпіонату України по велотреку, що проходив у Львові. За результатами змагань Михайло Бліхарський потрапив в десятку найсильніших велогонщиків України.