Андрія Лубу, який в травні минулого року забив до смерті працівницю готелю та травмував ще 5 перехожих, помістили в заклад психіатричної допомоги в Дніпрі.

Як повідомляє “18000”, згідно з висновком судово-психіатричної експертизи від 16 травня минулого року, Андрій Луба «виявляв та виявляє ознаки хронічного психічного захворювання на шизофренію параноїдну в період активного розвитку процесу з епізодичним перебігом, актуальними галюцінаторно-маячними психотичними переживаннями, грубою психопатоподібною поведінкою, що ускладнюється вживанням психоактивних речовин, що позбавляло на вказані періоди часу та позбавляє на теперішній час його здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними».

13 березня Уманський міськрайонний суд продовжив Лубі запобіжний захід у вигляді поміщення до закладу з наданням психіатричної допомоги «Спеціальний заклад з надання психіатричної допомоги» в місті Дніпро.

Нагадаємо, торік в Умані зранку 1 травня сталося вбивство. Чоловік до смерті забив 56-річну працівницю готелю “Дружба”, що розташований на території дендропарку “Софіївка”. На скоєному вбивця не зупинився. Посеред міста він з цеглиною в руках накинувся ще на 5 перехожих: всі вони опинилися в лікарні, одна людина згодом померла.

Убивцею виявився 37-річний Андрій Луба, якого раніше судили за домашнє насилля. Також згодом з’явилося відео п’яного дебошу Луби.

У коментарі журналістам він сказав, що не пам’ятає вбивства і додав, що хворий на шизофренію. Поліція відкрила кримінальне провадження за кількома частинами статті 115 (умисне вбивство) та частиною 1 статі 296 (хуліганство).