Навчання щодо особливостей користування білінговою системою відбулися на базі Чорнобаївського РЕМ. У заході брали участь інспектори та контролери відокремлених структурних підрозділів Канівського, Драбівського, Золотоніського та Чорнобаївського районів електричних мереж. Повідомили у пресслужбі ПАТ «Черкасиобленерго».

Успішно запроваджена в усіх РЕМ області сучасна інформаційна технологія  з віддаленого доступу та роботи з мобільними терміналами дозволила контролерам та інспекторам мати мобільний on-line доступ до інформації споживачів, введення даних, отримання завдань щодо індивідуального робочого плану і ще широкий спектр зручних функцій та можливостей. Ця технологія підвищує якість та швидкість обслуговування абонентів та оптимізує робочий процес. Над її вдосконаленням та розширенням можливостей постійно працюють фахівці з інформаційних технологій ПАТ «Черкасиобленерго», аби зробити програму максимально ефективною та оперативною.

Під час навчання були обговорені основні нюанси користування мобільними пристроями. Працівники РЕМ вносили пропозиції та побажання щодо реалізації необхідних функціональних можливостей програмного забезпечення для оптимізації обслуговування споживачів.

Наразі контролери та інспектори передають зафіксовані під час контрольного огляду покази лічильників дистанційно, і навіть якщо виникають ситуації із тимчасовою відсутністю інтернет-зв’язку – введена інформація фіксується пристроєм і заноситься в базу як тільки зв’язок відновлюється.

Працівникам Товариства, у свою чергу, такий сервіс допомагає краще організувати робочий час. Вони мають можливість швидко та якісно консультувати населення, вносити покази лічильника, звіряти пломби та надавати вичерпну інформацію стосовно розрахунків, нарахувань та оплати, платежів, пільг та субсидій.

Також технологія дозволяє працювати дистанційно, безпосередньо на своїй ділянці без зайвих візитів до району електромереж. Особливо це актуально у віддалених населених пунктах.

Контролери нашого Товариства можуть проконсультувати споживачів з питань ефективного використання електроенергії, вибору типу лічильника за обліком, наприклад, двозонні чи тризонні, в чому їх різниця та перевага, яка процедура заміни приладу та як перевести домогосподарство на електроопалення. Також ваш контролер допоможе Вам обрати оптимальний спосіб самостійної передачі показів електролічильника, супроводить реєстрацію в особистому кабінеті на сайті Товариства або підключення до паблік чату ПАТ «Черкасиобленерго» у мобільному додатку Viber. Контролери та інспектори ПАТ «Черкасиобленерго» заносять інформацію в загальну базу даних, перебуваючи безпосередньо у споживача, а саме: знімають показники точок обліку та перевіряють їх відповідність, оглядають стан приладу та пломб, складають акти в разі виявлення порушень, проводять заміну лічильника.

Нагадуємо, що в ПАТ «Черкасиобленерго» працює цілодобова служба підтримки. Фахівці кол-центру 24/7 дадуть вичерпні відповіді з питань роботи нашого Товариства.

Ви можете зателефонувати за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, й отримати необхідну інформацію у режимі прямого зв’язку з оператором чи за допомогою інтерактивного голосового меню.