Днями відбувся урочистий захід з нагоди 20-ої річниці ВП «Черкасиенергоремонт». Про це повідомляють у прес-службі ПАТ  «Черкасиобленерго».

Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук вітає колектив відокремленого підрозділу:

– Вашими силами за двадцять років виконаний великий обсяг робіт з капітальних та поточних ремонтів обладнання електричних мереж. Здійснені поточні ремонти виробничих, побутових та адміністративних приміщень відокремлених структурних підрозділів. Це дало можливість покращити умови праці наших працівників. Ваші зусилля та відповідальне ставлення до роботи мають високу оцінку, як серед колег, так і серед партнерів. Лише за останні роки ваш підрозділ став одним з найпотужніших серед підприємств у сфері ремонту силового електрообладнання, не лише на Черкащині, а й в Україні. Бажаю вам і надалі натхнення у щоденній праці та міцного здоров’я кожному працівнику ВП «Черкасиенергоремонт».

В урочистому заході взяв участь директор з інвестицій та перспективного розвитку ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Бращенко.
blank
– Відокремлений підрозділ «Черкасиенергоремонт» – це згуртована команда професіоналів та знавців своєї справи. Ви вдало поєднуєте професіоналізм, досвід та інновації у своїй роботі. Особливу подяку хочу висловити тим, хто віддано працює тут з першого дня заснування, людям, які творили історію, та відзначити їх грамотами ПАТ «Черкасиобленерго», – зауважив Олександр Бращенко.

Крім того, до свята голова правління, на прохання працівників Корсунь-Шевченківського цеху з ремонту устаткування, подарував колективу новий холодильник.
blank
Нині ВП «Черкасиенергоремонт» очолює Анатолій Пушняк. Він має чималий досвід в енергетичній галузі. За період роботи здобув повагу та визнання серед колег.

– Хочу привітати вас з днем народженням нашого підприємства та подякувати людям, які його створили! Найцінніше, що має структурний підрозділ – це персонал. Незважаючи на складний період, що переживає Товариство, працівники продовжують плідно трудитися з метою належного надання послуг ПАТ «Черкасиобленерго». Дякую за роботу, яку ви робите, за розуміння. Бажаю вам міцного здоров’я, достатку, благополуччя. А також дякую адміністрації Товариства за підтримку, – наголосив Анатолій Пушняк.
blank
Колектив високопрофесійних фахівців ще з моменту створення підрозділу вніс вагомий внесок в забезпечення діяльності ПАТ «Черкасиобленерго». Зараз у відокремленому підрозділі працює близько 80 працівників, які виконують капітальні та поточні ремонти трансформаторів, ремонтують обладнання електромереж, розподільчих пристроїв та комунікацій, а також виготовляють електротехнічні пристрої.
blank
Завдяки сучасній технічній базі та досвіду модернізації електротехнічного обладнання працівники відокремленого підрозділу мають можливість якісно та оперативно виконувати свою роботу. Крім ремонтів трансформаторів та електрообладнання, працівники підрозділу виконують ще й будівельні роботи. Лише цього року вони замінили покрівлю у відокремлених структурних підрозділах «Чорнобаївський район електричних мереж», «Смілянський район електричних мереж» та «Черкаський міський район електричних мереж». Подбали працівники і про дозвілля своїх колег, відремонтувавши бази відпочинку «Енергетик» та «Сонячна». Також на території ПАТ «Черкасиобленерго» силами працівників відокремленого підрозділу було збудовано унікальний музей електричних лічильників.
blank
На сьогодні до ВП «Черкасиенергоремонт» входять наступні структурні підрозділи: управління ВП «Черкасиенергоремонт», Черкаський та Корсунь-Шевченківський цехи з ремонту устаткування, виробничо-технічна група, інженерно-технічна група по організації господарського обслуговування будівель та техніки та ремонтно-будівельна дільниця.