Щоб пройти наступний опалювальний період без аварійних ситуацій, влітку підприємству ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» необхідно належним чином підготувати теплове господарство.

У рамках підготовки до осінньо-зимового сезону фахівці ТЕЦ нині проводять третій етап гідравлічних випробувань, у ході якого перевіряють теплові магістралі міста на міцність і щільність. Ремонтні бригади ліквідовують пориви, виявлені під час гідровипробувань, і замінюють пошкоджені ділянки трубопроводу.

Втім, інколи провести вчасно необхідні ремонтні роботи фахівцям ТЕЦ не вдається. Така ситуація викликана наявністю в охоронній зоні мережі теплопостачання малих архітектурних форм (МАФів), споруд (магазинів, кав’ярень) або стоянок авто та парковок.

Деякі власники земельних ділянок, на яких розташовані зазначені об’єкти, не надають згоди на проведення ремонту. Таким чином, спеціалісти не мають доступу до місця пориву трубопроводу і можливості виконати необхідні роботи. Проте, згідно з гарантійними листами на використання цих земельних ділянок, власники зобов’язані забезпечити проведення ремонтних робіт на зазначеній ділянці.

Час витрачається на з’ясовування ситуації по зазначених об’єктах та виникає затримка з ліквідацією пошкодження на цій ділянці теплової мережі. У зв’язку з цим, у низці житлових будинків поблизу місця пориву, термін відновлення послуги з теплопостачання подовжується.

Висловлюємо подяку власникам земельних ділянок, які безперешкодно надають можливість, задля проведення ремонтних робіт та сприяють підготовці тепломережі до наступного осінньо-зимового сезону.

Зі свого боку підприємство ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» докладає всіх можливих зусиль для ліквідації пориву теплової мережі та знаходить шляхи вирішення таких ситуацій задля недопущення повторення у майбутньому.

Ремонтні бригади ТЕЦ, незважаючи на спекотну погоду, працюють нині без вихідних, аби вчасно завершити гідровипробування та якнайшвидше відновити подачу гарячої води до споживачів.

Виконання комплексу ремонтно-профілактичних заходів є запорукою надійного функціонування енергетичного обладнання і теплових мереж, та, як наслідок, стабільного надання послуг із теплопостачання споживачам міста Черкаси взимку.