Правоохоронці Черкаського районного відділення поліції провели профілактичну лекцію учням 8 – 11 класів загальноосвітньої школи № 2 в селі Руська Поляна. Дітям розповіли про булінг та шкоду для організму, яку несе табакокуріння та вживання алкоголю.

Під час заходу дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Богдан Степанчук та інспектор з ювінальної превенції Черкаського районного відділення поліції капітан поліції Максим Савісько розповіли дітям, про таке негативне явище, як булінг та вплив його на молодь. Працівники поліції акцентували увагу учнів, що булінг має негативні наслідки, як для жертви – розлади психіки, складнощі у взаєминах, хвороби, так і для булера – неблагополучне майбутнє, проблеми у взаєминах, та вчили дітей як протистояти цькуванню.

Також, правоохоронці нагадали про неприпустимість вживання дітьми алкогольних напоїв, наркотичних засобів та тютюнокуріння, їх шкоду, яку вони несуть для молодого організму дитини. Також молоді розповіли про адміністративні стягнення та види покарань у випадку вчинення дитиною адміністративного чи кримінального правопорушення.

 © Офіційний сайт Черкаська область: https://ch.npu.gov.ua/news/policziya-ta-diti/v-cherkaskomu-rajoni-pravooxoronczi-proveli-profilaktichnu-robotu-sered-uchniv/