У школі в Городищі четверо семикласників побили учня з паралельного класу в присутності вчителя під час уроку трудового навчання.

Як розповіла мати потерпілого, 13-річний Артем зі струсом мозку потрапив у лікарню. Цькування над хлопцем триває вже другий рік, пише “OBOZREVATEL”.

“Спочатку хлопці з паралельного класу Артема зачіпали словесно, потім спричинили бійку, через яку він отримав травми, наостанок знову почали ображати. Четверо хлопців вчепилися, як голодні гієни в шматок м’яса. Артем отримав удар дерев’яною щіткою по голові. У лікарні Городища поставили діагноз вдавлений перелом тім’яної кістки зліва та дали направлення на Черкаси”, – розповіла мати Артема.

За словами жінки, директорка школи 20 лютого провела засідання незалежної комісії, де було доведено, що потерпілий розповів правду. Однокласник Артема підтвердив його слова. Вчителя трудового навчання пообіцяли звільнити.

Батьки кривдників просили в матері потерпілого забрати заяву. Проте жінка не збирається це робити і вимагає оплатити лікування сина.

Натомість, на підставі повідомлення у засобах масової інформації про ймовірне спричинення учнями одного із загальноосвітніх навчальних закладів області тілесних ушкоджень однолітку Смілянською місцевоюї прокуратурою забезпечено прийняття рішення в порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством.

Так, з метою повноти та об’єктивності з’ясування обставин події, вжиття заходів превентивного характеру до правопорушників, за указаним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.

Хід досудового розслідування контролюється керівництвом прокуратури.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Про це повідомляє пресслужба  прокуратури Черкаської області.