Недавно з 6-річним хлопчиком із Катеринополя стався прикрий інцидент. Він провалився у каналізаційний колодязь. Про цю ситуацію виданню Вісті Черкащини розповів дідусь малюка (прізвища просив не називати): «Внук повертався з мамою із дитячого садочка, побіг, граючись, уперед, і не зоглядівся, як опинився на дні двометрової ями, на трубах. Це метрів за 30-40 від садочка «Сонечко».

Чоловік каже, що колодязь був закритий бетонним люком. Але внукові це не допомогло: «Він став на нього. Люк провернувся, малий упав». Зі слів дідуся, люк важить до 50 кілограмів. Велике щастя, що він не впав на дитину, адже на стадіоні такий самий люк провалився всередину ями.

Мама малюка покликала на допомогу будівельників, що працювали поруч. Один із них спустився в колодязь і вийняв звідти малого. Викликали швидку. В лікарні хлопчикові зробили всебічне обстеження: УЗД, рентген. На щастя, значних травм не виявили, зафіксували лише один невеликий синець. Дитина дуже злякалася. Але в цілому все гаразд.

Причину інциденту дідусь вбачає в тому, що люк виявився бракованим (як і той, що на стадіоні) − не дотримано технології виготовлення.

Сільрада оповіщена. Вжиті заходи. Чоловік запевняє, що тепер аварійний колодязь «добре закрили».

На жаль, останнім часом це не перша пригода через неякісні люки. Не так давно біля мосту у водостічну яму провалилась заднім колесом вантажівка зі щебенем. Очевидно комунальній службі треба здійснити серйозну непланову перевірку всіх каналізаційних та стічних колодязів. Бо іншим разом усе може закінчитися значно гірше.