На зброю проти загарбників у Черкасах перетворять книги, друковані російською мовою. Акцію зі збору російських книжок оголосило ГО «Культура Черкаси». До акції долучився і колектив кінотеатру «Україна».

З 10 по 28 червня у кінотеатрі «Україна» прийматимуть літературу, друковану російською мовою. Як запевняють оператори, зібрані книги здадуть на макулатуру, а виручені гроші передадуть на підтримку української армії. Російськомовні книги приймають у касі кінотеатру «Україна» на першому поверсі щодня з понеділка по п’ятницю з 10.00 по 20.00.

Всі зібрані за макулатуру гроші підуть на проєкт «ЧІМ», «5000/5000», ціллю якого є якнайшвидше вивести 500 FPV екіпажів і 5000 їхніх дронів з-під дії більшості існуючих на сьогодні ворожих РЕБів. Для цього необхідно зібрати 8 мільйони 200 тисяч гривень.

Акція є частиною благодійного фестивалю, який пройде в Кінотеатрі «Україна» 30 червня.

«У кожного з вас або ваших батьків, напевно десь завалялись пару російських книжок й замість того, щоб зберігати в себе сміття, або викинути його на смітник ви можете допомогти нашим військам» – звертаються організатори акції.