Турнір містив у собі вправи з трьох дисциплін: вогнева підготовка, тактико-спеціальна та фізична. Боролися за першість 16 команд, понад 80 військовослужбовців мобільних підрозділів з усіх органів та підрозділів прикордонного відомства. Семиденні змагання присвячені пам’яті  Василя Полякова.

Першого дня відбулося урочисте відкриття турніру, після чого було проведено мандатну комісію та ознайомлено учасників з програмою проведення турніру. Другий день стартував із змагань, які перевіряли фізичну підготовку бійців. Команди брали участь у двох вправах. Під час першої кожен з учасників команди долав 4 кола (дистанція одного кола 500 м), між якими підтягувався на турніку, віджимався на брусах, підтягував ноги до перекладини та виконував вправи з кросфіту. Під час другої естафети бійці штовхали гирі, віджималися та долали смугу перешкод.

Також у цей день виконували вправу з тактико-спеціальної дисципліни. Команди бігли до умовно-пораненого, який знаходився на відстані 100м. Один із бійців надавав медичну допомогу по алгоритму MARCH, а його товариші водночас організовували кругову оборону.

blank

Третій день був присвячений виконанню вогневих задач. Військовослужбовці виконували вправи зі стрільби з місця на влучність зі зміною магазину, у русі та зі зміною магазина спареними пострілами.

Наступного дня команди обирали кращого у військовій топографії. Учасники здійснювали марш дистанцією 5 км, орієнтуючись на місцевості та виконуючи додаткові завдання.

blank

Під час заключного дня відбулося урочисте нагородження кубками, медалями і грамотами переможців та кращих прикордонників. Ділячись враженнями від турніру, один із учасників зазначив, що такі змагання дозволяють здійснити обмін професійним досвідом між підрозділами швидкого реагування Державної прикордонної служби України та сприяють подальшому зростанню професійної майстерності військовослужбовців відомства.

У загальному підсумку перше місце посіла команда всд Дозор м. Одеса, друге місце зайняла команда всд Дозор м. Харків, а третє місце виборола команда мобільного підрозділу Азово-Чорноморського регіонального управління.