Відновив роботу кропивнянський дитячий садочок. Раніше діти мали відвідувати його при школі, адже у їхньому приміщенні не було укриття. Про це пише сайт zoloto.city.

Наразі за підтримки золотоніського відділу освіти його влаштували. Тож дітвора знову може ходити до дитсадка, а батьки не хвилюватимуться за безпеку малечі.

Нині цей заклад відвідує близько 20 дітей. Староста Кропивни Олександр Кипич зізнається, що дітей раніше було ще менше. Нині ж батьки довіряють дітей вихователям, розуміючи, що будуть у безпеці.

Надзвичайно важливим фактором є інтеграція сучасних технологій та підходів до освіти в роботу садочка. Зокрема, обладнане укриття дозволяє дітям швидко та безпечно заховатися в разі повітряної тривоги. Такий підхід не лише створює безпеку для малюків, а й робить цей момент для них цікавим і навіть захоплюючим. Діти сприймають це як частину ігрового процесу, де можна весело провести час, граючись з іграшками та займаючись цікавими активностями.

У результаті такого підходу не лише забезпечено безпеку дітей, а й створено позитивний психологічний фон, який сприяє нормальному фізичному та емоційному розвитку дітей. Садочок у Кропивні став справжнім символом турботи про майбутнє нового покоління та важливим чинником формування їхнього позитивного ставлення до навчання.