У Тальному на Черкащині будівлю та огорожу Свято-Троїцької парафії УПЦ московського патріархату, що знаходиться в районі автостанції, невідомий розмалював символікою окупантів. На огорожі, вхідних воротах і навіть на вікнах церковної лавки вивели літери «Z» та «V». Інцидент трапився вчора, 27 вересня. Пише видання “Вісті Черкащини“.

Як зазначив Максим Донець, начальник відділу поліцейської діяльності №1 Звенигородського районного відділу поліції, це справа рук місцевого жителя. За його словами, чоловік випив лишнього і вчинив дрібне хуліганство, його затримали «по гарячих слідах». На правопорушника складений протокол про адміністративне правопорушення, надалі справу спрямують до суду.

blank

Зазначимо, що у коментарі журналістам протоієрей ПЦУ Тальнівської громади Андрій Гаргата розповів, що Свято-Троїцька парафія не планує переходити до лав Православної церкви України. За його словами, настоятелі церкви настирно продовжують сповідувати московську церкву.

Люди кажуть, що саме попи цієї церкви: Сергій Бардецький, його помічник Сергій Мишолов (Журавель), син Бардецького Микола у травні цього року влаштували сходку у Кобриновій Греблі, де відкрито ображали людей, які не хотіли ходити до церкви московського патріархату.