12 квітня Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов відділу Державного архітектурно-будівельно контролю Уманської міської ради проти іноземних власників земельної ділянки за адресою провулок Некрасова, 1. Порушників змусять власним коштом засипати незаконно виритий котлован, пише сайт міста Умані.

У 2018 році відділ ДАБК Уманської міської ради виявив факт проведення будівельних робіт іноземними громадянами по провулку Некрасова, 1.

На земельній ділянці за вказаною адресою без отримання дозвільних документів вирили котлован.

За вказані дії порушників було притягнуто до адміністративної відповідальності. Також було видано приписи про усунення виявлених порушень.

У грудні 2018 року під час перевірки з’ясувалося, що приписи виконані не були. Водночас, з’явилася небезпека руйнування сусідніх житлових будинків у випадку зсуву ґрунту.

У зв’язку з цим відділ ДАБК подав позов до Черкаського окружного адміністративного суду щодо зобов’язання власників земельної ділянки власним коштом із вжиттям протизсувних заходів привести дану земельну ділянку до стану, що передував виконанню будівельних робіт по облаштуванню котловану.

12 квітня позов ДАБК було задоволено повністю. Рішення суду буде подано на примусове виконання після набуття ним законної сили.