За даними слідства, злочинну схему з продажу військової амуніції та спорядження організував колишній військовий, мешканець Умані. Ці категорії товарів виготовлялися на українських підприємствах виключно для потреб ЗСУ і були «не для продажу». Інформують в обласному управлінні СБУ.

blank

Проте зловмисник незаконним шляхом налагодив зв’язки з виробничими цехами. І таким чином партія форми та захисного спорядження на загальну суму понад 2 млн грн замість армії потрапила до нього.

Чоловік продавав ці товари волонтерам, мобілізованим місцевим мешканцям, а також через онлайн-майданчики. Під час обшуків у його домоволодінні та гаражі, обладнаному під склад, правоохоронці вилучили: понад 500 комплектів військової форми; берці та інше взуття; бафи, балаклави, головні убори; маскувальні костюми та костюми хімічного захисту; партію плитоносок та інше військове спорядження.

У межах кримінального провадження за ст. 198 (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення і притягнення до відповідальності всіх причетних. Наразі СБУ готує вилучені товари до передачі на потреби української армії.

blank