В Умані підприємці і небайдужі об’єдналися заради допомоги вразливій частині населення, пакуючи і доставляючи продуктові набори. Під час карантину літні люди, виходячи на вулицю, найбільше ризикують захворіти на коронавірус, а тому змушені сидіти вдома. Не у всіх є можливість попросити когось скупитися продуктами, тому перед старенькими постає вибір: сидіти вдома голодними або ризикувати життям, пише “Рідний Край”.

Але завдяки небайдужим цю проблему стало можливим вирішити. Уманчани об’єдналися і формують продуктові набори, які будуть доставлятися пенсіонерам та інвалідам. Про це у Фейсбук написав громадський діяч Андрій Дикун.

Проте виникла інша проблема: не вистачає робочих рук, які допоможуть спакувати усі припаси. Тож просимо уманчан, які мають бажання об’єднатися в добрій справі, долучитися до роботи. Навіть година при роботі значно спростить навантаження на волонтерів. Шапочку, рукавички і маску видають.

Також ви можете повідомляти волонтерам адреси, за якими проживають літні люди або особи з інвалідністю, що не прописані в місті. Їм теж дістанеться рятівний пакуночок.