У Черкасах винесли вирок зловмиснику, який побив працівників ТОВ “НВК “Фотоприлад”. Випадок стався у червні минулого року. Обвинувачений також є співробітником установи. Чоловік народився в росії, але має громадянство України. Про це повідомляє “Про все” з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Під час сварки із двома колегами, завдав їм кілька ударів.

“Під час конфлікту наніс один удар правою ногою в область стегна правої ноги ОСОБА_4 та один удар правою ногою в ділянку трохи вище коліна правої ноги ОСОБА_5, тим самим завдав потерпілим фізичного болю, але не спричинив тілесних ушкоджень”, – йдеться у тексті вироку.

Один із потерпілих запевнив, що нападник з початку повномасштабного вторгнення почав поводитися агресивно.

“Поводячи себе дуже зухвало обвинувачений наніс йому один удар підошвою правою ногою в область стегна правої ноги. Потерпілий зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення РФ до України обвинувачений став поводитися дуже агресивно, на робочому місці постійно конфліктує, влаштовує сварки”, – пояснив працівник “Фотоприладу”.

Свідок, яка бачила побиття, підтверджує неадекватну поведінку колеги.

“З коридору було чути крики обвинуваченого. Потім він забіг до свого кабінету і звідти почав викрикувати фрази «вас тут необхідно всіх вигнати, розстріляти …». Ці крики продовжувалися тривалий час. Потім вона чула словесну перепалку, після чого побачила як він замахнувся на потерпілу ногою та вдарив її в область стегна, а вона, обороняючись, відмахнулася чайником і потім почула дзвін битого скла. Ці події відбувалися дуже миттєво. Поведінка обвинуваченого на робочому місці останнім часом була дуже не адекватною та агресивною”, – розповіла свідок.

Сам підсудний свою провину не визнав. За його словами, він нікого не бив, а сам постраждав від удару чайником по голові.

Соснівський районний суд визнав чоловіка винним у побоях та мордуванні й присудив йому штраф у розмірі 850 гривень. Також він має виплатити потерпілій колезі 10 тисяч гривень в якості моральної шкоди.