Зв’язківця Черкаського обласного військового комісаріату могли вбити з корисливих мотивів, пише “Кропива”.

Про це йдеться в ухвалах Соснівського суду, якими задоволено клопотання слідчого, в рамках розслідування провадження за фактом вбивства військовослужбовця.

Тіло Едуарда Станчука з ознаками насильницької смерті було виявлено в автомобілі CHRYSLER VOYAGER поблизу насосної станції в селі Сокирне. Зокрема, як повідомляли ЗМІ, на тілі виявлено проникаюче ножове поранення у груди.

В ході допиту свідка (очевидно знайомого вбитого), було отримано інформацію, що постраждалий грав на ігрових автоматах та мав ігрову залежність. Він програвав великі суми коштів, вживав наркотичні засоби. За кілька днів до вбивства, він просив позичити кошти в розмірі 300 доларів. Окрім того, свідок повідомив що був поручителем в договорі позики, яку потерпілий брав в кредитній спілці “Швидкі гроші” і не повернув.

Зважаючи на те, що потерпілий міг отримати смертельні тілесні ушкодження з корисливих мотивів від невідомої особи, слідчий клопотав про отримання доступу до відомостей про рух коштів на його банківському рахунку.

Окрім того, суд задовольнив клопотання про призначення експертизи щодо встановлення причини смерті потерпілого, характеру тілесних ушкоджень.