Прокурори Канівського відділу Смілянської окружної прокуратури підтримали публічне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно жителя Бобрицької сільської громади, який вчинив суспільно-небезпечне діяння за фактом  умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України). Про це інформують у прокуратурі області.

Під час судового розгляду доведено, що в квітні минулого року, у вечірній час доби, 36-річного чоловік знаходячись за місцем проживання потерпілого, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, почав бити його руками та ногами по тулубу і голові. В ході бійки зловмисник повалив знайомого на землю та задушив його.

Згідно з висновком судово-психіатричної експертизи, чоловік за своїм психічним станом в момент скоєння злочину не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними, тому суд ухвалив застосувати до нього примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділу поліції №1 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області.