Учителька англійської мови Черкаської загальноосвітньої черкаської школи №7 Леся Щербатюк розпочала заняття з медіаграмотності для учнів навчального закладу. Вона пройшла курс медіаграмотності у США. Про свій досвід педагогиня розповіла Суспільному.

За словами вчительки, вона стала переможницею навчальної програми “Фулбрайта” та пройшла навчальний курс в університеті “Вісконсін Медісон” у США. Там Леся Щербатюк разом зі 145 вчителями із 65 країн світу вивчала курс медіаграмотності, який викладала професорка Джесі Ніксон.

“Це дуже почесно бути стипендіатом програми «Фулбрайт» для стипендіатів всього світу, тому що це дуже потужна підтримка, чудовий досвід, можливість обмінятися досвідом, думками про освіту, навчання з колегами з усього світу. Це надзвичайний досвід”, — прокоментувала освітянка.

Леся Щербатюк ділилася своїм досвідом в США, а тепер розпочала уроки медіаграмотності в черкаській школі.

“Ми вважаємо, що Україна в чомусь відстає. Ми завжди намагаємося рівнятися: то як у Фінляндії змінюємо шкільну систему, то під Великобританію змінюємо. Я переконалася, що Україна має освіту на гідному рівні. Дуже багато з того, що нам розповідали, я знала до поїздки. Багато чим я мала поділитися: і комп’ютерні технології, і програми. Досвід, який я отримала в українській школі, був значним. Ми — на рівні”, — пояснила вчителька.

Одинадцятикласнику Артурові Горбенку уроки до вподоби: “Це вчителька, яка йде нам на поступки, яка удосконалюється. І після її візиту до Америки вона розпочала зовсім по-іншому використовувати нові прийоми”.

Артур розповів: раніше вони займалися по книжці, а нині використовують новітні методи.