Голодний та холодний Великдень чекає на 91-річну бабусю Олю з Черкас. Вона випадково стала однією з героїнь сюжету журналістки Вікторії Хамази.

Голодний та холодний Великдень чекає на 91-річну бабусю Олю з Черкас. Вона випадково стала однією з героїнь мого сюжету. Старенька живе без гарячої води 2 місяці. Навіть нагріти її для бабусі Олі – непосильна задача (бачите на відео). Сил бракує втримати каструлю. Напередодні старенька не втримала чашу з окропом та обпекла обидві ноги. Лікуватися не було чим. Терпіла біль поки загоїлося. У бабусі Олі нікого немає. Кілька молодших сусідів (60+) інколи купують їй щось у магазині. 1600 гривень – такий місячний бюджет старенької. Часто бракує на хліб. Ліки і комуналка – в пріоритеті (бо, думає, можуть же виселити). Напередодні у старенької зламався холодильник (остання справна річ, придбана ще у минулому столітті). Великдень бабуся зустрічатиме сама та з голодним меню (хліб, чай з водою, картопля під питанням). Друзі, можливо хтось може підсобити чимось із переліку необхідного, бабуся буде нереально вдячна. Потрібно:– холодильник (будь-який, аби працював);– жіноче взуття 38 розміру (весняне/ літнє);– сидіння та ручка для ванни; – паличка, яка регулюється під зріст;– ліки (загальна сума до 300 грн щомісяця);– картопля, крупи, олія (це із найнеобхіднішого). Молоко, риба, м’яса – взагалі розкіш, про яку старенька забула. А ще бабуся Оля мріє про оселедець та морозиво. Мріє.Ми редакцією збираємо бабусі Олі великодній кошик на п’ятницю, хто хоче долучитися – будемо раді!Реквізити картки бабусі Олі:«ПриватБанк»: 5168 7573 2741 7723Одержувач: Голубенко Ольга Іванівна

Geplaatst door Вікторія Хамаза op Woensdag 24 april 2019

Старенька живе без гарячої води 2 місяці. Навіть нагріти її для бабусі Олі – непосильна задача. Сил бракує втримати каструлю. Напередодні старенька не втримала чашу з окропом та обпекла обидві ноги. Лікуватися не було чим. Терпіла біль поки загоїлося.

У бабусі Олі нікого немає. Кілька молодших сусідів (60+) інколи купують їй щось у магазині. 1600 гривень – такий місячний бюджет старенької. Часто бракує на хліб. Ліки і комуналка – в пріоритеті (бо, думає, можуть же виселити).

Напередодні у старенької зламався холодильник (остання справна річ, придбана ще у минулому столітті).

Великдень бабуся зустрічатиме сама та з голодним меню (хліб, чай з водою, картопля під питанням). Друзі, можливо хтось може підсобити чимось із переліку необхідного, бабуся буде нереально вдячна.

Потрібно:
– холодильник (будь-який, аби працював);
– жіноче взуття 38 розміру (весняне/ літнє);
– сидіння та ручка для ванни;
– паличка, яка регулюється під зріст;
– ліки (загальна сума до 300 грн щомісяця);
– картопля, крупи, олія (це із найнеобхіднішого). Молоко, риба, м’яса – взагалі розкіш, про яку старенька забула. А ще бабуся Оля мріє про оселедець та морозиво. Мріє.

Реквізити картки бабусі Олі:
«ПриватБанк»: 5168 7573 2741 7723
Одержувач: Голубенко Ольга Іванівна