У Верховному Суді розпочали розглядати справу за позовом Олексія Цибка до Смілянської міської ради, пише інтернет-видання Сміла.UA.

У судовому засіданні мова йде про визнання протиправним та скасування рішення про відсторонення Олексія Цибка від виконання обов’язків міського голови Сміли і стягнення на його користь середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Детальніше про це дивіться у сюжеті: