У Верховному Суді розпочали розглядати справу за позовом Олексія Цибка до Смілянської міської ради, пише “Сміла.ua”.
Як повідомляє «Сміла ТВ», у судовому засіданні мова йде про визнання протиправним та скасування рішення про відсторонення Олексія Цибка від виконання обов’язків міського голови Сміли і стягнення на його користь середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Про це йдеться у сюжеті:


КОМЕНТАРІ